Farklı Davetiye Çeşitleri & Sıradışı Tasarımlar

Tüm davetiye çeşitleri içerisinde düğün davetiyesi modelleri son derece şık tasarımlar eşliğinde hazırlanmaktadır. Davetiye tasarımlarında yapılacak düğünün konseptine uygun olarak ve gelin damat tercihleri ön plana alınarak hazırlanıyor. Kaliteli bir baskı kalitesi ile hazırlanan düğün davetiyesi modelleri eskitme tarzında da hazırlanabilir. En iyi kalitede kağıt ve boya kullanıldığı için yüzlerce farklı davetiye çeşitleri arasından seçeceğiniz davetiyeleriniz son derece göz alıcı görünecektir.

Sünnet davetiyesi ya da düğün davetiyesi hazırlıklarında her zaman organizasyonun türüne göre farklı tasarımlar sunulmaktadır. En az 50'lik olarak hazırlanan davetiyelerde tasarımlara göre fiyatlar değiştirilmektedir. Ancak her zaman için davetli sayısından biraz daha fazlasını sipariş etmeniz son derece önemlidir. Davetiye modeli seçerken her zaman için organizasyonun nerede yapılacağına ve nasıl bir düğün konsepti uygulayacağınıza karar verdikten sonra seçerseniz daha uyumlu bir tercih yapmış olursunuz.

Düğün Davetiyesi İçin Yüzlerce Farklı Tasarım

Davetiye tasarımlarında kalite her zaman önemlidir. Kağıdın birinci kalite bir malzeme olması ve baskı da herhangi bir sorun yaşanmaması son derece önemlidir. Davetiye üzerindeki yazıların net bir şekilde okunması ancak davetiye formuna uygun bir yazı stili ile yazılmasına önem verilmektedir.