Düğün Davetiyesi İçin En Özel Davetiyeler

Çağımızda iletişim çeşitleri teknoloji ile değişik hallere bürünse de düğünü olanların sevdiklerini çağrıda bulunma yöntemi olan davetiye hala o mistik havasını korumaktadır. İşte bu nedenle en özel davetiyeler, özenle tarafımızdan hazırlanıp sizlerin beğenisine sunuluyor.

 Firmamız yılların verdiği tecrübe ve teknolojik gelişmeleri yakından takip etmesi ile sizlere bu konuda hizmet vermektedir. Gelişen teknoloji ve değişen moda akımları ile birlikte yepyeni bir hal alan davetiyeler günümüzde de düğünlerin, nişanların ve sünnetlerin habercisi olamaya devam etmektedir.

Firmamız tarafından son moda tarzlar ile birlikte klasik şekilde de sizlere sunulan düğün davetiyesi seçenekleri ile bu mutlu anılarınızı ölümsüz hale getiriyor ve sizlerin beğenisine sunduğumuz yüzlerce farklı modelimiz ile sektöre sürekli bir yeni soluk getiriyoruz.

Düğün Davetiyesi İçin En Özel Davetiyeler

 Düğünler, nişanlar yani sıra birbirinden orijinal ve kaliteli sünnet davetiyesi modellerimiz ile de oğlunuzun bu erkekliğe ilk adımlarının heyecanını sizlerle paylaşıyoruz. ister günümüz mizah anlayışında ister tarihsel bir anlamda sunduğumuz birbirinden keyifli ve yıllarca saklayacağınız modellerimizden seçtiğiniz modeli sizlere en özel şekilde baskıları yapıp sunuyoruz.

En az 50 davetiyenin siparişini aldığımız firmamızın tüm modelleri de içinde bulunduğu katalogunu http://gurbay.com.tr/ adresimizden inceleyebilir, online sipariş ile dilediğiniz davetiyeyi anında alabilirsiniz.