Davetiye Çeşitleri Ve Özgün Tasarımlar

Her türlü etkinlikleriniz için gurbay.com.tr olarak davetiye hazırlama ve basım organizasyon işleri yapmaktayız. Firmamızın kuruluş amacı alanında en farklı davetiyeleri tasarlayarak özgünlüğünü ön planda tutmaktır. Kurulduğumuz günden bugüne kadar ülkemizin her tarafından davetiye siparişi kabul etmekte olup sitemizde tüm davetiyelerimizin örnekleri bulunmaktadır. Üstelik davetiye çeşitleri için yüzlerce farklı tasarımı rahatça inceleyebilirsiniz.

Ayrıca diğer firmalardan farklı olarak siz kendiniz tasarlayıp bize tasarımızı ulaştırdığınızda o tasarımınızı sizin istediğiniz gibi davetiyelerinize uygulama yapmaktayız. Davetiye olarak sünnet davetiyesi, düğün davetiyesi, nişan davetiyesi, doğum günü davetiyesi, mezuniyet davetiyesi başta olmak üzere istediğiniz her türlü organizasyonlar için davetiye işlerini yapmaktayız. Özellikle firma olarak bu güne kadar yaptığımız çalışmalara baktığımızda en çok düğün davetiyesi işlerini yapmış bulunmaktayız.

Firma olarak sıradanlıktan çıkıp farklı çizgilerde davetiye tasarımları yapmaya özen göstermekteyiz. davetiyelerimize tül, boncuk, iplik gibi ürünleri kullanarak farklı bir hava da katmaktayız. Firmamızın davetiye ürün katalogunda 10 bin civarında seçenek bulunmakta olup ister bunlar arasından davetiyenizi seçebilir ya da kendi tasarımlarınızı bize uygulamasını yaptırabilirsiniz. Sitemiz üzerinden bizimle irtibata geçebilir tüm çalışmalarımız hakkında gerekli tüm bilgileri edinebilirsiniz.